Státy ve státě

(zapálený Řím / WTC pokračuje)

"Ja načalnik KGB, ty syn šefa CIA - očeň charašo!" Má nás vzájemné plácání po zádech magučích prezidentů světa přesvědčit o upřímnosti? Těžko - viděli jsme už přespříliš. Spíše si všimneme jiného úkazu.

Téměř nepozorovaně nám všude u státních aparátů narostly tělesa s exkluzivní mocí. Mocí takovou, že dělají - vyrábějí i prezidenty. Jsou to tajné služby. Státy ve státech, velmoci ve velmocích. Vedle tzv. státních zájmů mají i své vlastní a jsou tak tajné, že už přes ně přestal být přehled a kontrola. Mají své výzkumy, laboratoře a školy. Často propojené s armádou, kde trénují hrdlořezy pro zásahy doma (v USA např. Camp Pearly - "the Farm" ve Virgínii) nebo pro "mírové" operace v jiných státech ať už "bratrských" či momentálně kandidátů na "pomoc". Budeme-li mluvit o USA například "The School of Americas" (SOA) u města Columbus ve státě Georgia. O té přinesl rozsáhlou reportáž na osmi stranách The Sunday Times Magazine z 18. listopadu 2001. Dvojstránka 26-27 prezentuje celý seznam krvavých akcí, které vykonali žáci SOA v Guatemale, EI Salvadoru, Hondurasu, Nikaragui, Kolumbii, Bolívii, Argentině, Peru a samozřejmě i pro notorickou agenturu Dina generála Pinocheta. Toho, jak víme, kdy pro ně vyko­nal co chtěli, hodili přes palubu. Podobně vyškolila jiná tréninková centra "hrdiny" pro Kosovskou osvobozovací armádu (SAS škola ve Skotsku), a jinde všechny ty ostatní bin Ládiny a jiné Golemy či Frankensteiny. Když se jim tito vymknou z ruky, svalí na ně kde co a likvidují je, či pokoušejí se je zneškodnit.

Vedle oficiálních miliardových státních rozpočtů schválených parlamenty mají zpravodajské organizace i své tajné rozpočty (black budget) a vydělávají si na ně zcela obyčejnou zločineckou činností, jako prodáváním a pašováním zbraní i drog, jak uvádí Giles Foden v článku "Blowback chronicles" - Záznamy zpětného nárazu - The Guardian z 15. září 2001. Letadla přivážela do Afghánistánu zbraně pro mudžahedýny (mojahediny) proti Rusům a odvážela opium. Finanční operace se děly přes Britsko-pákistánskou banku BCCI. Ta, jak někteří pamatují, byla zavřena pro obrovské zpronevěry a podvody v roce 1991.

Od II. světové války, kdy CIA úspěšně použila italskou Mafii proti Hitlerovi, je spolupráce s civilními a soukromými zločinci běžnou. Prodávají se zbraně, letadla, vojenská vozidla existující či zcela fiktivní, fantómové, jak mně vyprávěl čs. plukovník Bohuš Tobyška ze svých zkušeností, když sloužil u císaře Halle Selassie v Habeši. Pak se takový panovník nechá padnout opoziční síle (třeba KGB) a ta smaže všechny stopy. Naší rozvědce zůstanou v kapse nekontrolované příjmy. "You KGB, me CIA - O. K. - vsjo rovno tovarišči!" Inu 007 James Bondové jsou chlapíci. Proto nehledí na dolar či na libru a nejkrásnější ženy světa jim padají k nohám.

Ovšem ne vše je tak lákavé, snadné a hladké. Nejtajnější síly mají své problémy.

Plukovník Tobyška byl někdejší velitel čs. dopravního letectva, který osobně pilotoval ve II. světové válce (a před svým druhým exilem) pro prezidenta Beneše i naši generalitu včetně náčelníka rozvědky gen. Moravce a měl s ním zřejmě úzké vztahy. Při mé návštěvě přepychové vily Tobyškových v Javea (kousek od španělského Alicante) mi o problémech všemocného CIA řekl leccos zajímavého (měl s nímí očividně přímé zkušenosti). Především to, že v CIA jsou dvě antagonistická křídla. "Levé" křídlo bylo dle něj odpovědno vedle jiného i za vraždu Kennedyho (a likvidování jejich politického klanu). Pro ilustraci "z naší exilové louže" mě informoval, že prof. Mojmír Povolný, který se mne snažil získat pro jeho Radu svobodného Československa za dob Třetího exilu a ovšem nezískal (jak jsem rád!), mi pak prý nechal udělat "kaňku“ v záznamech levého křídla CIA, atd.

A zde obrátíme svoji pozornost opět k problematice, jak jsem naznačil ve svém minulém článku s výmluvným názvem °'Řím - Reichstag - WTC".

Islámský imám a šejk Abu Hamaz al-Masri z londýnské mešity ve Finsbury Parku jako stavební inženýr prohlásil na londýnské televizní stanici ITV, že věže WTC nutně musely být bud' podkopány či podminovány, jinak by se nemohly tak přesně sesunout dovnitř. To jsme s němým úděsem pozorovali všichni na televizních obrazovkách. Při nárazu z boku uděleném gigantickým knokautem letadel by se musely zřítit do strany. Ovšem takovým svalením by vznikly další miliardové škody na výplatách pojistného a dalších životech. Zdá se, že kdo atentát osnoval, počítal s mnohým. Dle The Daily Telegraph z 13. října 2001 je ale Abu Hamaz už pronásledován, že straní bin Ládinovi. Přesto, že byl v Afghánistánu dobrovolníkem ve válce proti SSSR, kde ztratil oko a obě ruce, a zřejmě pro své zásluhy v bitvách pro západ a proti Rusku dostal britské občanství. Dnes ho ale už rádi nemají! Abu Hamaz také tvrdil, že k nárazu do věží byla letadla naváděna z pozemních vysílaček. To je zásadně technicky možné.

V sejfech věží byly uloženy náklady zlata. Kdo je všechny zachránil? Jsou skutečně všechny v sejfech FBI? Hyeny jsou všude. Majitel věží (významný židovský podnikatel, který je teprve nedávno koupil), měl na ně šikovnou pojistku a místo původních $ 3,5 miliard žádal sedm. Prý nárazy byly dva, tedy dvě katastrofy. Ze dvou stran mi došly zprávy, že době zřícení ve věžích nebyli žádní židovští zaměstnanci. Londýnský Jewish Cronicle ze 16. listopadu (str. 5) komentoval, že zpráva z televizní stanice The Quatar, vysílaná přes francouzské kanály a satelity, totiž: "Jews did not show up to work at Twin Towers on September 11." (Židé se dne 11. září neobjevili v práci ve věžových dvojčatech), se neměla v rámci protirasistických zákonů vůbec pouštět. Takový komentář udivuje, zejména protože se nikdo z židovské strany ani nepokusil informaci vyvrátit fakty! Dle kalendáře byl letošní židovský nový rok (Rosh Hashanah) 17. září, loňského roku 7. září. Nestojí za to při kriminálních případech hledat všechny okolnosti a pravdu!?! V interview s Usáma bin Ládinem, otištěném v The Sunday Times z 11. listopadu 2001, strana 7, Usáma hned v první odpovědi prohlašuje, že dle jeho informací na palubách ztroskotaných letadel byli jen obyčejní cestující z islámských zemí, a ne žádní únosci, jak tvrdí Amerika.

Celá řada nových událostí, výměna kvant dopisů a další vývoj závažně potvrzuje hypotézu a srovnání zasažených věží WTC se zapáleným Římem, či Reichstagem. Přičiněním evidentně sil neislámských. Doslova pro ni průkazné (proof) bylo ustavení nového amerického bezpečnostního úřadu "Office of Homeland Security" prezidentem Bushem. Pod vedením Toma Ridge a s rozpočtem na osm miliard $ (dle zprávy BBC 1. z 8. října 2001, The Sunday Times ze 14. října uvádí "jen" 7,5 miliard $), mají o téměř dvě miliardy US dolarů více než má CIA a FBI dohromady. To ukazuje na nutnost a nevšední rozsah zásahu!!!

Při vyeliminování všemocného KGB a jiných možných "státních teroristů" stopy nemohou nevést zpět do USA. Levé křídlo CIA a všudepřítomný MOSSAD nemůže nepřicházet v úvahu. Ti jedině pod ochranou mocných, svým arzenálem a lokálním "Know how" mohou být exekutivou a za Technickým provedením. Duchovní otcovství a pravého původce atentátu musíme hledat ale ještě hlouběji. Stojíme před propletenci moci, korupce a zájmů... Největšími hráči jsou zde svobodní zednáři, Bilderbergové, "prezidentský klub" a sionističtí miliardáři.

Ustavení "Office of Home security" doslova křičí' "Cosi je shnilého ve státě...!" Bude mít ale Tom Ridge i s osmi miliardami dolarů sílu skutečně osnovatele odhalit!?! Kvalitní, charakterní a odpovědní lidé v žádném oboru nevisí na hřebíčku, tím méně asi ve zpravodajštině. Bude si je muset zřejmě vybírat z CIA či FBI. Rozebere ta klubka korupce a moci!?! Zastaví cestu ke globalistické absolutní moci nebo bude jejím nejvyšším aktérem!?!

Po všem zváženém je absurdní tvrdit, že Usáma bin Ládin, mystik z afghánských plání a nyní zatlačen do jeskyní, s Talibanem poraženým v několika dnech na hlavu, kdy mohl zvládnout atentáty 11. září 2001.

Další hry, totiž uměle vybičované hysterie s antraxem, jehož vzorky ukazují, že zdroj je z USA, a proto musely být zničeny, aby nikdo nemohl najít stopu k laboratoři, kde vznikly!!!) nebo panika s napadením mostů USA atd., byly a jsou pouze zastíracím manévrem a odpoutáním pozornosti od skutečných viníků.

Je už ovšem rozjeta válka, dávno plánovaná válka, která musí pokračovat. Anglický The Guardian ze 17. listopadu 2001 přinesl vedle hlavního titulku, že Taliban se zhroutil ("Collaps of the Taliban") na první straně zprávu, že 40-50 zemí jsou cílem další "honby na teroristy"! Viceprezident Dick Cheney prohlásil: "Budeme připraveni užít vojenské akce bude-li zapotřebí."

Americké mocenské kruhy šikovně použijí "zapálený Řím" jako důvod dostat pod kontrolu země, kde dosud nemají své vazaly.

Starý pan Bush, který jak jsme si připomněli, byl před svým prezidentským úřadem šéfem CIA, ví asi více a hraje dnes svou hru. Proto poradil synovi ten nový úřad pro "domácí bezpečnost". Půjde zřetelně o vyšachování "nepříjemných" osobností ze CIA i dalších, a také proto, aby se jeho synovi nestalo to, co Kennedymu. Bushovi využívají někým jiným "zapálený Řím" pro své cíle.

Ustavením "Office of Homeland Security" ale zároveň Bush vytváří situaci ne nepodobnou nacismu, kdy Hitler prakticky na svou osobní ochranu a prosazování svých zájmů a cílů ustavil jednotky SS. Ty jak pamatujeme vyeliminovaly nejprve sílu SA ("noc dlouhých nožů" - pozor páni v CIA) a pak vyrostly na armádu v armádě a skutečný stát ve státě.

Miliardářský klan Bushů prahne po zdrojích nafty, zemních plynů a po trasách jejich potrubí. (Nejen sionističtí miliardáň soutěží o světovou moc!) Válka proti Iráku byla na ochranu Bushova Texaca v Kuwaitu. Zapálením vrtných věží Saddám Bushe staršího také proti sobě téměř nepříčetně poštval. Bushovi naprosto očividně jdou po skutečné vládě vlastnictvím většiny naftařských zdrojů. Nafta je krev světa! Jsou zde ovšem střet několika proudů zájmů, a ne hloupí Bushovi využívají i nepříznivé větry pro svou plavbu. Lavírují znamenitě. Také ve válce proti Afghánistánu jde o rozšíření jejich naftařského panství a vyšachování Rusů ze světové konkurence olejářského soutěžení. O koncesích na průzkum a těžbu vzácných materiálů nemluvě. K dovršení triumfů Bush junior žádá na Kongresu své další zvláštní moci. Chce se stát i nominálním diktátorem? Nemysleme, že Amerika je imunní se stát diktaturou jen proto, že tam stojí socha Svobody, či Anglie proto, že měla první parlamentní demokracii světa.

Ve věci sražení WTC příliš mnoho zlodějů volá "chyťte zloděje"... God save America..." Bože zachraň Ameriku (a svět)!

Eur. Ing. Dr. Bohumil Kobliha

Londýn 24. 11. 2001