Národní demokraté na kandidátkách NSJ


Národně demokratická strana se v minulém období stala terčem šikany ze strany civilně správního úseku Ministerstva vnitra ČR a jmenovitě úřednic JUDr. Benešové a JUDr. Breburdové, které v rozporu se stanovami NDS uznávají za legitimního předsedu bývalého člena ČSSD pana Pavla Pražského. Na všechny aktéry této kauzy již bylo podáno příslušné trestní oznámení a Městský soud v Praze byl požádán o vydání předběžného opatření, aby samozvaný podvodník Pražský nemohl cizopasit na značce NDS.

S ohledem na nedořešené pozadí této kauzy rozhodlo Předsednictvo NDS na svém zasedání konaném dne 23.července o účasti v komunálních a senátních volbách pod hlavičkou sesterské strany – Národního sjednocení (NSJ) vedeného Mgr. Janem Skácelem, která již s tímto postupem vyslovila souhlas. Národní demokraté již pracují na kandidátních listinách pod hlavičkou NSJ. Nabídku na kandidaturu do Senátu přijal i známý představitel českého exilu z Londýna Ing. Dr. Bohumil Kobliha.

NDS v místech, kde nebude stavět vlastní kandidátky, bude podporovat všechny nacionalistické a vlastenecké síly a osobnosti.

Jan Kopal,
tiskový mluvčí NDS