Pedofil a vrah Opočenský opět na scéně


Známý pražský sochař, Čechoameričan Pavel Opočenský, jenž se “proslavil” tím, že v roce 1991 údajně v sebeobraně zavraždil skina Aleše Martinů, se nyní nachází v policejní vazbě. Dostal se tam díky svým vilným choutkám, když sexuálně zneužíval dvě cikánské školačky. Dalo by se tedy říci, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě...

Doufejme, že tentokrát za tuto svou “společensky prospěšnou” činnost nedostane milost od známého Hradního “humanisty”, “demokrata” a předního ochránce všech sexuálních deviantů a úchyláků.

Jan Kopal

Hloupost nebo cílená provokace?

Existují otázky a okruhy politických témat, které jsou celospolečensky považovány za tabu a na něž může odpovědi definovat jen “společenská elita”. Názor jiný, než-li oficiální je považován za nežádoucí až nepřijatelný. Mezi ně patří i postoj ke světovému židovstvu a jeho politické doktrině – sionismu.

Ale to, o čem chci pojednat v tomto článku se této tematiky dotýká jen okrajově (byť velice úzce). Možná, že naštěstí – v opačném případě bych byl asi okamžitě onálepkován coby nežádoucí antisemita a rasista. To, o čem chci pojednávat je problém prostší a méně křiklavý – poničené židovské náhrobky v Karlových Varech. Mohlo by se na první pohled zdát, že se jedná jen o další příklad bezohledného vandalství. Jenže... Kauza je politicky využívána židovskými obcemi, jejich potentáty a prosionistickými žvanily využívána k účelové propagandě ve prospěch Židů, jenž jsou okamžitě líčeni jako ti, kteří jsou v naší domově týráni, šikanováni a pronásledováni.

Nabízí se tedy otázka, zda pachatelé těchto skutků nepracují v žoldu těchto lidí? Účelových provokací jsme už v dějinách a nejen naší země viděli více než dost!

Jan Kopal

Okurková sezóna a úlety českých novinářů

Léto je nejen časem dovolených, zaslouženého odpočinku, koupání a jiných relaxačních činností, ale také z pohledu novinářů proslulou okurkovou sezónou, kdy se naše média jen hemží “zaručenými” zprávami o výskytu hub, Lochneské příšery, zpráviček o nálezu štěchovického pokladu a dalších osvědčených hitů.

Může pak na stránkách našich médií čísti zprávy o existence české divize teroristické neonacistické organizace Combat 18 a dalších obdobných hovadin, kde přání je otcem myšlenky a realita je na hony vzdálena informacím našich rádoby objektivních pisálků.

Pozadu nezůstala ani ostuda české žurnalistiky obskurní novinář Jiří X. Doležal´, který v týdeníku Reflex zveřejnil obsáhlý článek pod názvem “Vzestup a pád Honzíka Kopala”, ve kterém v politické pornografii, jenž svým rukopisem nezapře předlistopadovou StB... “Bonzácké” udavačské žvásty doplňují nenávistné a účelové vpisky autora, že čtenář nabude kýženého dojmu – osoby popisované JXD považuje za zosobněné imbecily a hlupáky prvního řádu. I když je to výpovědí spíše o autorovi, než-li o popisovaném subjektu....

Jako třešnička na dortu už doslova působí kauza Srba a “vražda” novinářky Slonkové, které budí dojem české Watergate. Ve skutečnosti ale může jít o velkou blamáž s politickým pozadím.

A ruku na srdce přátelé – nejsou ti na naši servilní novináři, nebo alespoň drtivá většina z nich, zralí na odstřel...?

Jan Kopal