Izraelští fašisté ohrožují Spojené státy a Evropu

Co by asi dělal Adolf Hitler ze svého bunkru, kdyby měl atomové zbraně a možnost zasáhnout libovolné místo na Zemi? Díky Bohu, že Hitler neměl takovou možnost. Ale nyní Izraelci oznámili, že takovou možnost mají. A Izrael je pod kontrolou fašistické strany Likud, jejímž historickým učitelem je Vladimír Jabotinský, muž, který svědomitě postavil sebe a svou stranu podle Hitlera a Mussliniho.

V tom je největší strategické nebezpečí pro naší planetu. Evropa a Spojené státy samotné mohou být zasaženy. Jaký jiný účel by mělo jejich oznámení, že mají možnost zasáhnout jakékoliv místo na Zemi? Pokud jejich cíli jsou pouze Irán a Irák, bylo by takové oznámení bez významu.

Lidé si to ve skutečnosti neuvědomují. Nevšímají si toho, že jaderné zbraně jsou v rukách fašistické skupiny. Lidé se musí probudit a změnit svůj současný pohled. Střední východ jako celek, jak řekl Lyn, musí být zbaven jaderných zbraní, abychom nebyli na pokraji katastrofy.

Takové nebezpečí nastává v kontextu rostoucího poznání systematické podstaty finančního kolapsu. Ve včerejších diskusích připomenul Lyn, že po krizi v letech 1929 a v 50. letech lidé říkávali, že medvědi Označení medvědi (bears), býci (bulls) apod. označuje jednotlivé typy burziánů na Wall Streetu mohou vydělat peníze, býci Označení medvědi (bears), býci (bulls) apod. označuje jednotlivé typy burziánů na Wall Streetu mohou vydělat peníze, ale prasata půjdou nevyhnutelně na porážku. Ale obvykle je trh nasycen prasečími pupky korporací. Anglická banka varovala před dalšími kolapsy ve stylu Enron, může to být Xerox nebo někdo jiný. Nebo to může být General Motors.

V pátek Americký rezervní fond a evropské a japonské centrální banky společně intervenovaly, aby zastavily pokles US dolaru oproti jenu. I když tyto akce zabránily mnohem dramatičtějšímu pádu dolaru, dolar nepřestává klesat jak oproti jenu tak oproti euru. Jen je prodávám za 119,6550 dolarů a euro za 99,08 za dolar.

V prvním pololetí 2002 americké a evropské společnosti ztratily 2,7 miliard dolarů v tržní hodnotě. Index S&P 500 spadl o 13,7% během prvého pololetí 2002 ve srovnání s poklesem o 12,5% v roce 1973 a o 21% v roce 2000. Index Nasdaq spadl v tomto roce o 27%. Od března 2000 ztratil téměř tři čtvrtiny své hodnoty. Index DAX v Německu ztratil letos 17%, nejprudší pokles od roku 1971. Alcatel, Deutsche Telecom, Nokia a Vivendi poklesly v tomto roce o více než 50%. Včera klesl Dow o 26,66 bodů a nepřestal klesat šestý týden v řadě. Nějaká náprava!

Michigenská universita sdělila, že důvěra spotřebitelů poklesla více než se předpokládalo, na 92,4 z 96,9 v minulém měsíci. Předběžná zpráva ukazuje na 90,8. A tak telegrafické zprávy hlásí, že důvěra spotřebitelů ve skutečnosti vzrostla! Ovšem US ministerstvo obchodu oznamuje, že útrata amerických spotřebitelů se během května snížila o 0,1 procenta. Index Chicagských továren spadl v červnu z 60,8 na 58,2.

Bushův projev o Středním východě ukazuje, že jeho ohlášená sobotní radiová zpráva na WordComu to udělá ještě horší.

Jak včera zdůraznil Lyn, resignace Wayna Downinga, náměstka poradce pro národní bezpečnost pro boj s terorismem, a zpráva že Administrativa už zahájila hledání nástupce pro Greenspan ukazuje, že se něco děje. Bush nefunguje jako president. Nemusí zůstat presidentem.Tento vývoj naznačuje, že se něco děje.

A není to ani Bushovo ani Ashcroftovo IQ co je vysoké. Ashcroftovo ego je úměrné jeho stupiditě. Je to případ šílenství. Důvod, proč dosud nepředložil své písemné svědectví Soudní komisi Sněmovny, jak bylo požadováno, je to, že jeho spiritistický výbor selhal. Pokud jde o Bushe, značně jsme přecenili jeho IQ. Měl by být vyjádřen komplexním číslem. Jeho IQ je temnou zónou komplexní domény. Později bylo sděleno, že mnoho zahraničních kontaktů vzneslo dotazy na jeho nízké IQ. Lyn navrhl Rusům, aby si mimo jiné přečetli Dostojevského "Idiota".

Ohromující zpráva z Ha'aretzu z 29. června 2002
NYNÍ, KDYŽ MÁ POŽEHNÁNÍ GEORGE BUSHE, DOPOUŠTÍ SE SHARON VÁLEČNÝCH ZLOČINŮ, O JAKÝCH SE MU DŘÍVE ANI NESNILO.

Izraelští vojáci vyhodili do povětří hlavní stan Palestinské správy v Hebronu, i když věděli, že uvnitř je 15 lidí. Akce takového typu nebyla provedena od těch dob, kdy Ariel Sharon jako velitel 101. brigády v roce 1956 přikázal svým oddílům, aby vyhodili do povětří všechny domy ve vesnici West House, i když věděl, že jsou tam ženy a děti. Je jasné, a IDF s tím vlastně souhlasí, že taková zvěrstva by nebyla možná před tím, dokud projev presidenta George Bushe nepodpořil Sharonovy válečné cíle.

Hebronské budovy, které vyhodili do povětří, nebyli hlavním stanem bezpečnostních složek, ale Palestinské samosprávy. Kromě toho Hebron nebyl zdrojem hlavních teroristických útoků. Jedinými skutečnými teroristy ve městě je 400 izraelských obyvatel, kteří okupují střed města a kteří představují nejradikálnější křídlo osadnického hnutí. Jediným sebevražedným útokem pocházejícím z Hebronu byl Baruch Goldstein, členu Kachu, který provedl sebevražednou misi a zabil 29 muslimů v při páteční bohoslužbě v hebronské mešitě Jeskyně patriarchů - ve hromce Abraháma - v roce 1994.

Zpráva IDF říká: "Armáda operovala v palestinském bezpečnostní pevnosti a vyhodila řízeným způsobem část budovy, kde hledaní Palestinci měli útočiště a odmítli je pustit dovnitř." Z vojenských zdrojů je jasné, že měli volné ruce, když řekli Ha'arezu "Na rozdíl od předchozích případů - obléhání Mukaty [Arafatův hlavní stan] v Ramalláhu a Chrámu narození Páně v Betlémě - byla teď situace mnohem méně komplikovaná. V Hebronu nebyli mezi těmi drženými uvnitř žádní civilisté a nebyl ŽÁDNÝ MEZINÁRODNÍ ZÁJEM o to, co se děje. Měli jsme tolik času kolik jsme potřebovali..."

Termín "hledaní Palestinci" byl použit k identifikaci všech Palestinců kteří bili zabiti. I když úředníci Palestinské samosprávy byli posláni do budovy, aby se podívali, zda je tam před bombardováním někdo, řekli, že budova byla v tak poškozena, že to nemohli říci. Obležení této pevnosti trvalo přes týden, a do této doby 700 000 Palestinců žilo pod zákazem vycházení.


Je president Bush rychlou cestou ke zruinování Ameriky? Ví, že bin Laden je právě tak vinný akcí zrady 11. září 2001 jako jeho táta či Ashcroft nebo nabobové z Wall Streetu či Henry Kissinger a jeho miláček Zbigniew Brzezinski? Někteří s těchto lidí přece chtěli válku "Srážka civilizací". Je to "odstřelení Ameriky", aby se schovalo ~~ Co? Podívejme se, co tento Bush-Ashcroftův tým dosud dokázal! Vnitřní bezpečnost, preventivní údery, nepřátelští bojovníci V originále "Enemy Combatant", severní komanda, toto vše dohromady dělá z Ameriky nacistický stát. A příště bude následovat potlačení loajální opozice, jako jsou koncentrační tábory a plynové komory. Podívejte se, jak se strašidlo 11. září dále rozvíjí. A tak mi řekněte, myslíte si opravdu, že to spáchal bin Laden nebo místní Američané s pomocí Britů, aby zachránili svou kořistnickou ekonomiku?

Musíme pracovat na tom, nyní více než kdy jindy, abychom získali znalosti k vlastní ochraně, ochraně vlastního národa, naší "příští generace". V této pokleslé době jsme závislí na ostatních, abychom připravili informace, které určují samy naše životy. Tyto stránky jsou udělány proto, aby daly možnost všem zodpovědným a vlasteneckým Američanům šanci pokročit v myšlenkách a ideálech a připojit se v této minutě k boji za OBNOVENÉ Spojené státy americké.
Nenechme Bushe a jeho sráče rozbít Ameriku a svým střemhlavým útokem krýt válku zahájenou šíleným Sharonem a upečenou v Bushově ptačím mozečku!
Jsou budoucností Ameriky koncentrační tábory?

Převzato z internetové stránky http://www.pegmusic.com/bush-intel-memo.html

A máte jistotu, že situace v České republice je lepší?

Přeložil Jiří Šoler