WTC - Anthrax - a za pět minut válka

Hořejší znaky slov vrací děsivé situace a asociace

Kdyby se s nimi nespojovaly tragické osudy skutečných obyčejných lidí a hromady mrtvol, byli bychom ve třetím díle světových Zvonokos.

Farář Paták hovoří s doktorem Funebralem: "Člověk musí trpět, bratře. Musí umírat." "Leze mi to krkem, když dovolíte!..."

Spisovatel Gabriel Chevallier dotvrzuje: "Je přece známo, že se lidem musí dát do držky, aby se jim vštípil zdravý pojem štěstí, případně křesťanského milosrdenství."

Musíme se ale vrátit až do druhého dílu jeho skvostného drobnohledu, abychom pochopili se slovy robustního faráře Patáka kořeny naší lidské bídy: "Jestli Bůh chce, aby člověk přestal být blbec, jistě to umí zařídit. Ale já jeho úmysly neznám... "

"... prvotní hřích je nevyléčitelné lidské idiotství." (str. 141 ) Dáme-li si chvilku času nad tímhle se zamyslet, máme náš vezdejší dnešní (i včerejší a budoucí) osud jako na dlani. Je sice jedno do kterého období lidské historie se zadíváme, ale dnes nemůžeme nevidět že inteligentní menšina trpí "demokratickými" rozhodnutími krátkozraké, zmanipulované většiny, a to ještě prostřednictvím prodejných parlamentů a zkorumpovaných senátů... Ovšem paradoxně svým idiotstvím trpí nakonec i ona rozhodující většina.

Před rokem, přesněji 4. 10. 2001, jsem dopsal článek "Řím - Reichstag - WTC". V devíti bodech jsem tam vedle jiného shrnul důvody svého podezření, které bylo výmluvně naznačeno nadpisem. V následném článku "Státy ve státě" dopsaném 24. 11. 2001, jsem už vyslovil adresnou mínku na tajné služby, a zejména Mossad a levé křídlo CIA.

Dnes po roce událostí a zkoumání lze přidat další pozorování:

a)
Ač nešťastné trosky věží byly důkladně rozebrány, přebrány a dokonce hodinky a osobní šperky obětí byly vráceny pozůstalým, nikde nebyly nalezeny "černé schránky" letadel. Ty mohly snadno říci, co se skutečně událo, jako v podobných katastrofách, kdy shořelo vše. Černé schránky jsou navrženy právě proto, aby byly zachovány a vydaly svá svědectví.

Z katastrofy 11. září 2001, nic, a nic, a nic.

b)
tažení proti údajnému atentátníku Usámu bin Ládinovi, at' už zpravodajské, propagandistické nebo vojenské skončilo fiaskem. Afganistan dostal sice v USA vypěstovaného prezidenta, ale Usáma zmizel. Zmizel ze stránek tisku, obrazovek i vln éteru.

Jediná zpráva internovaných a stále vyslýchaných talibánců či jiných muslimů nevydala žádné rozumné údaje, které by potvrdily oficiální verzi atentátu.

"Shoe - bomber" Richard Reid, který měl ukrytu nálož na vyhození letadla v podpatku, je spíše donkichotskou variantou: Mariuse van der Lubba, nastrčeného blbečka obviněného ze zapálení Reichstagu v noci 27.února 1933. Hned příští den 28. února započal Hitlerův diktát zvláštními mocemi "na ochranu národa a státu"!!!

Zcela v intencích komu zasažení věží WTC přinese největší prospěch se dnes tažení rozšířilo na Irák jako údajný teroristický stát, který prý podporoval a podporuje islámskou fundamentalistickou organizaci AI-Kajda. Těžko říci zda tomu sám prezident Bush skutečně věří. I když se snaží ve svých pečlivě režírovaných představeních "to přinést" - přehrává jako špatný ochotník.

c)
americké abcNews vydaly 21. června 2001 velmi zajímavou zprávu o týmu Izraelců nazvanou "The White Van".

U krátkostí: při náletu na věže, které pozorovala dalekohledem hospodyně Maria z New Jersey uviděla na parkovišti jejich domu cizí bílou dodávku. Ze střechy vozu tři mladíci filmovali tragedii a pak se "spokojeně", triumfálně fotografovali s pozadím hořících věží. To byl pro Marii šok (jako by byl pro každého normálního člověka se srdcem). Zaznamenala si tedy registrační číslo dodávky a volala policii. Z hochů, které policie později zadržela se vyklubali Izraelci... ABCNEWS.com shrnula celou událost a třístránkový popis do lapidární věty: "US úřední místa strávila několik měsíců vyšetřováním pěti Izraelců, aby zjistila jestli pracovali v Americe jako špióni pro Izrael".

d)
prezident Putin prohlásil, že dal echo prezidentovi Bushovi o čemsi připravovaném velkém několik dní před "teroristickým" útokem na WTC.

K hořejším výmluvným argumentům pro podezření, kdo opravdu věže srazil, přibylo vysílání oficiálního britského televizního kanálu BBC2 z neděle 18. srpna 2002 v 9. hodin večer nazvané "Hon na anthraxového zabijáka" (The Hunt For The Anthrax Killer)

V hodinovém důkladným průzkumem podloženém programu jsme se dozvěděli, že anthrax použitý následně po tragickém sražení věží WTC, (a evidentně pro zvýšení hysterie), byl amerického původu, a dokonce z armádních laboratoří USAMRIID. Na programu se podíleli přední odborníci a dokonce i Dr. Ayaad Assad egyptský biolog pracující v laboratořích USAMRIID v letech 1989 až 97, na kterého bylo uvaleno podezření, že on byl atentátníkem.

Byla otevřena další podezření na US úřední místa pro zastírání ("cover up"), když na př. grafologovi prof. Don Fosterovi, který byl na stopě pisatelů obálek s anthraxem nebyl umožněn další průzkum rukopisů. Tento vědec prohlásil, že zájem o utajení pravého viníka jde asi hodně vysoko.

Příprava anthraxu jako bojové látky není samozřejmě přes pult jako: "...dejte mi deset deka šunky...", trvá dlouhé týdny. Vzhledem k tomu, že anthrax byl použit tak brzy po sraženi věží, odsouzení jedním z účastněných vyznělo naprosto jednoznačně: Ten kdo osnoval anthraxový útok musel plánovat použití časovaně, a tedy musel nutně vědět o přípravě atentátu 11. září 2001. Jinak by nemohla panika a hysterie být využita tak, jak bylo potřeba. Osobně nepochybuji o tom, že historie jednou odhalí fakt, že pravým viníkem nebyl žádný z obviňovaných muslimů.

Nicméně, dne 10. 10. 2002 americký parlament - House of Representatives schválil Bushovi "vojenský útok" (military attack) proti Iráku, i když Irák nabídl americkým (!) inspektorům neomezený přístup k údajným místům výroby zbraní hromadného ničení! Všimněme si pozorně výrazu "vojenský útok", není použito slovo válka, ani vyhlášení války. Proč? Vyhlášením války by se podle mezinárodních pravidel odepsalo Všech šest trilionů US státních dluhů, což by sice ulevilo prostým Američanům pro budoucnost, ale byla by to ztráta pro bankéřské věřitele. Pro "sionistické patriarchy" samozřejmě naprosto nepřijatelné.

I když ne nominálně, je za pět minut válka, možná a pravděpodobně velmi velká. Bush nemůže couvnout, poněvadž panáčkuje za Sharonem, a je zaslepen vidinou svého vlastního petrolejářského panství nad světem.

Zloděj volá chyt'te zloděje.

Jahvem vyvolený rasista křičí bijte rasisty. Nad zuby ozbrojený státní terorista s tanky a raketami jde do tažení proti klukům s praky a zoufalým "martyrům". Mluví nadutě o pomstě "teroristům", chudákům, kterým ukradl jejich zemi.

Jde o tažení proti celému islámu a vlastní obohacení na úkor jiných. Včera Afganistan, dnes Irák, zítra Pákistán, atd. Jako důvod pro "vojenské útoky" ono stále omílané 11. září 2001 se znamenitě využívá pro stržení neuvažující, leč ruce zvedající většiny. Jenomže pozor na závažné historické paralely: zapálený Řím a zapálený Reichstag. Jak to vše nakonec dopadlo!?!

Bojím se jen, co nevinných obětí opět odnese prvotní hřích nevyléčitelného lidského idiotství.

 

 

Londýn, čtvrtek 10. 10. 2002.

Eur. Ing. Dr. Bohumil Kobliha