Ve znamení Bushe

“Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co!“ Takový úkol dával potměšilý král, aby hloupého Honzu vyřadil ze hry.

20.prosince 2002 si pan Hans Blix šéf inspektorů OSN pro odzbrojení Iráku stěžoval u prezidenta Bushe (dle The Sunday Times, dále jen S. T., z 22.prosince 2002), že nikde, kam byli dle instrukcí CIA (!) posláni, nenalezli žádné stopy po výrobě zbraní hromadného ničení či jejich nosičích. Podobnost s pohádkou je čistě náhodná. Hansovi nejde dosud o hlavu.

Když po třímiliardové (!) prezidentské kampani USA (dle The Times, dále jen T. T. Z 21.listopadu 2000) sedm soudců tehdy rozhodlo, kdo bude dalším prezidentem USA, nemyslel jsem, že Bush se tak rychle přiřadí na piedestal za proradnými lháři Nixonem a Clintonem. Jeho „yes-mani“ se předhání v absurdnostech a všichni dohromady hrají politiku va banque!

Petrolejové miliardy zvítězily v US volbách, ale teprve až s pádem Enronu (US-globalistického giganta přes energetiku a ropovody) nám začíná svítat o jak velkou hru lží a podvodů běží. A ta že nepřestane, naopak. Jde skutečně o vládu na naftou, krví světa a tedy samozřejmě i vládu nad světem.

Žízeň po dalších zdrojích nafty a o držení ropovodů vzrůstá jak bobtnáním ekonomik, tak hýřením či přímo plýtváním, jako se děje v luxusumilovných USA. V návaznosti na to roste touha ovládat země politicky a vojensky, všude tam, kde zásoby nafty jsou a kudy ropovod běží, či jsou plánovány. Tak i tak USA má z asi tuším 196 zemí v UN více jak sto pod kontrolou, která se dá klasifikovat od stupně vazalství jako je právě Afghánistán za vedení Hamida Karzaie a vždy s US vojenskými základnami.

Předznamenání této veliké hry začalo už za Clintona, kdy musela padnout Jugoslávie, aby nepřekážela budoucím cestám nafty pro Evropu a z dalších důvodů. Zde také byla paní Albrightovou vyzkoušena technika, jak dostat do křížku křesťany a muslimy v malém.

Dalším předznamenáním cesty za světovládou bylo rozšíření „vlastenecké“ války v Čečně. Jinak pokus o kontrolu nad tamními ropovody z bývalých sovětských islámských republik. Plánky z ročenky BG 2002 (British Gas) na příklad ukazují trasy ropovodů a plynovodů z Kashaganské pánve v Kaspickém moři a jejich rozšíření o cesty z Karachaganaku z Kazachstanu směrem k Černému moři.

V Čečně ovšem nejde o teroristy. Tam jde o „vlastence“, kteří jen chtějí spolupracovat s globalistickými petrolejářskými firmami BP (British Petroleum), BG, Shell a jejich partnery a prodávat své místo rublů za dolary. Poněvadž ale prezident Putin není žádný „durak“, tohle všechno zachytil a zastavil. Nemohl ale zastavit jiný rozehraný gambit, ke kterému si opatřila petrolejářská elita USA vedená panem Bushem „figuru“ ve sražení věží WTC.

Samozřejmě,. Že nejde o Talibán ani o Usámu či Al-Kajdu. Jde o dopravu nafty y a přes islámské republiky, dříve Turkmenské SSR, Uzbecké SSR, Tadžické SSR. Proto byl US bombardéry dobyt bosonohý Afghánistán, a proto USA dosadily svého připraveného prezidenta Hamida Karzaie. Proto je držen v šachu Pákistán.

Téma věží WTC údajně sražených Usámou se používá všestranně. Druhé největší zásoby nafty v oblasti má Irák. Poněvadž prý podporoval Usáma musí být potrestán a dostat nějakého „Karzaie“ povolného k vytunelování irácké nafty pro Bushe a jeho „jestřáby“. Když se „Karzai“ nepodaří, tak po dobytí Iráku bude vládnout rovnou čtyřhvězdičkový generál Tommy Franks (viz. britský list The Guardien, dále jen‚ T. G. z 12. 10. 2002). Ejhle americká demokracie!

Ovšem je zde jedna velmi nebezpečná hra a sice spojení Washingtonu s Tel Avivem. Izrael od svého násilného vzniku za své padesátileté kolonizování Palestiny má tolik másla na hlavě a tolik nevinných mrtvých Arabů na svém kontě, že se musí právem každého islámce bát. Pro Izrael je likvidování síly islámu existenční nutnstí. Dle T. G. Se Bush bezvýhradně postavil za politiku Sharona a pro odizolování palestinského prezidenta Arafata. Pro Sunday Times 19.května 2002 klepl problematiku na hlavičku, když použil jako titulek prý Usámovu větu „Tato válka je s Židy“ (This war is with the Jews).

A tak se v právě chystaném vojenském zásahu mají zabít dvě mouchy jednou ranou. Získají se nové zásoby nafty a ochrání se pro nejbližší budoucnost Izrael.

Nicméně americkými miliardářskými sionistickými patriarchy vypěstovaný Izrael začíná být pro USA velmi nepříjemným břemenem. Pro rozumné Američany celá hra už nelibě zavání, minimálně ekonomickým krchovem. Jiní si dělají naději, že se investice do války vrátí prodejem gen. Franksem dobyté irácké nafty, ale není to příliš velká hra s ohněm? Kde kdo si také všímá, že pan Bush není génius. T. T. 18.dubna 2002 otiskly výběr jako „uřeknutí“ pod názvem „To nejlepší z Bushe“ (The best of Bush), či T. T: si ho dobíraly 13.září 2002 v článku „Válčí proti světu a ještě má čas na básnění“. Bohužel dělat si legraci z prezidentů je ještě nikdy nezastavilo před tím, aby své národy nepřivedli do malérů.

10.března 2002 S. T. Otiskly informaci o tom, že Pentagon připravil seznam zemí, kde bude Amerika bombardovat nukleárními zbraněmi v budoucím konfliktu. Mezi nimi bylo uvedeno i Rusko a Čína.

Bush začíná mít těžké problémy doma. Není možné si dlouho udržet popularitu, když dělá nesmyslné tahy. A tak zejména pro zabezpečení své politiky fašizuje americký vládní systém. Samozřejmě, že vše svádí na nutnost boje proti teroristům. The Times (T. T.) ze 7.června 2002 zaznamenaly v článku „Bush představuje bezpečnost“ (Bush to overhaul security), že jím ustavený Department of Home Security s prvním ročním rozpočtem 37,4 miliard U. S. dolarů , bude „koordinovat“ práci všech amerických bezpečnostních agentur. Prý ale práce CIA a FBI nebude omezena či dána na vedlejší kolej. Jaksi za vlasy přitaženě k tomu pan prezident Bush řekl: „Amerika vede civilizovaný svět v tomto titánském zápase proti teroru“ prý „Svoboda a strach je ve válce a svoboda zvítězí“. Vše ale potvrzuje, že USA se stává „dohlížitelský“ stát. K čertu, co je to proti Bushovým počinům, či se obává přispět i jen na sbírku pro mrzáčky a děti postižené US vedenou válkou, aby nebyl označen pro neamerickou či proteroristickou činnost? Stěhují se američtí novináři, kteří chtějí psát svobodně do Velké Británie pro legraci?

Dokonce vždy odvážně české exilové noviny Nedělní Hlasatel v Chicagu váhají otiskovat moje články jako dříve a nebo jen po mém ujištění, že každé své slovo si zodpovím.

Bush buduje „Pevnost USA“ (S. T. 9. 6. 2002). Ovšem ostatní svět vidí a píše o „USA Patriot Act“ jako o nástroji zastrašování a fašizace (viz. anglický Newstatesman z 26.srpna 2002 článek „The Great Satan“).

Opět připomeňme Hitlerovy zvláštní moci a zákony ze dne 28.února 1933 vydané den po zapálení Reichstagu!!!

Bush je hotov zítra hodit OSN přes palubu, když mu nevyhoví, stejně jako to udělal Hitler. Současně se ale snaží budovat koalice a hledá podporu v rozšířeném NATO. Jak si i Pražané mohli při listopadovém Summitu ověřit. I když to bylo fiasko. Ani následující den 22. 11. 2002 Bush v Moskvě neuspěl a k rozšíření NATO dostal od kamaráda PUTI-PUTI „Nět“.

Obraz mluví za deset tisíc slov. To angličtí svobodomyslní karikaturisti vědí, a proto si nenechají na svá pera dát náhubek. V předvánoční době jsme viděli v S. TT: z 15. 12. 2002. Výstižnou kresbu Bushe v přestrojení za „Santa“ (pozn. Redakce anglosaský Ježíšek) s pytlem dárků plným raket a u něj malinký pomocníček premiér Blair s dárkem britských vojáků v krabičce. Neméně ironizující a závažně odhalující je první stránka londýnského žurnálu kulturních programů „Time out“ s televizní přílohou „Time In“. Dne 21.srpna 2002 přinesla novou vlajku USA, kde pěticípé bílé hvězdy jsou nahrazeny židovskými šesticípými, jako doplnění programu „Nebezpečné spojení: Izrael a Amerika“.

Problém Ameriky ovšem hrozí být tragedií světa.

Eur. Ing. Dr. Bohumil Kobliha

Londýn, sobota 28. 12. 2002