PO NICH DROGOVÁ POTOPA

Pro naše zákonodárce je velkým a neřešitelným problémem otázka drog. Je to doslova k pláči, když si člověk představí, že lidé, kteří jsou tu od toho, aby schvalovali zákony pro naši ochranu, nejsou schopni přijmout účinná opatření proti drogám. Jak mají rodiče vychovávat své děti, když potkávají narkomany téměř na každém kroku!

Ročně jsou vynakládány nemalé částky na drogovou prevenci a výsledky žádné. Není žádným řešením rozdávat feťákům nové jehly. To k ničemu nevede. Účinnější by bylo přijmout tvrdý protidrogový zákon. Jiným směrem cesta nevede. Je ironií, že diabetici si musí draze kupovat injekční stříkačky a zároveň odvádějí státu daně, ze kterých jsou pořizovány nové jehly, které dostávají feťáci zdarma. Použité jehly a stříkačky se povalují v parcích a dokonce i na dětských hřištích. Tím jsou ohroženi zdravý a životy nevinných dětí. Rodiče mají strach pustit své děti na pískoviště, která byla postavena právě pro ně a ne pro potřeby feťáků a jejich použitých jehel! Takové jednání narkomanů, musí být tvrdě stíháno. Děti jsou budoucností našeho národa, a proto by měly vidět jak se má naložit s morem jménem droga. Jestli jim ukážeme slabost, tak budou také slabé.

Nesmíme se otáčet k problémům zády, jak to dělají ti, co nám vládnou. Je jednoduché nasadit si růžové brýle a držet se hesla "po nás potopa". Národní sjednocení je rozhodnuto problémy s drogami rázně řešit, a to nikoliv usnadňováním o tolerancí drogově závislých

Pomozte nám dokud je čas a Vy co ještě váháte, zamyslete se nad těmito řádky. Už bylo dost diskriminace ze strany narkomanů vůči nám.

Jiří Smetana, Most